• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
یکشنبه, 07 بهمن 1397 11:47

فروش زمین شهرکی در چلندر


کد ملک : 70050
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فروش زمین شهرکی در چلندر به مساحت 500 متر مربع دارای سند تک برگ

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 70050
 • شهر : نوشهر
 • محدوده : چلندر
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • نوع سند : تک برگ
 • مساحت زمین : 500
 • محدوده قیمت : متری 1400000
 • بها به حروف (تومان) : متری 1 میلیون و 400
 • توضیحات مشاور :

  خرید ویلا در مازندران دارای طرفدارن بسیاریست. اما بهتر است قبل از خرید ویلای مورد نظرتان از تمامی امکانات آن ویلا و اطلاعات مربوط به آن با خبر شوید.

  بسیاری از شما سرمایه گذاران بر این باورید که خرید زمین و ساخت ویلا در مازندران عمل بصرفه ترست از این رو کارگزاران املاک سی ساید بستری را برای شما عزیزانم فراهم کرده است تا بتوانید در این سایت تکمیل زمین مورد نظرتان را انتخاب کرده و سرمایه گذاری پر سودی داشته باشید.

  در این قسمت ما قصد دارید شرایط خرید یک زمین خوب را به شما معرفی کنیم.

  خرید زمین در شمال مستلزم این است که تا چه میزان به منطقه آگاهی داشته باشید.

  پیشنهاد میشود که اگر قصد خرید زمین را دارید زمینی خریداری کنید در داخل شهرک و با امنیت بالا باشد.در انتخاب زمین به چشم انداز و محل قرار گیری زمین در شهرک باید توجه داشته باشید.

  ساخت ویلا در شمال بسایر پر سود است و در حال پیشرفت و اگر برای اولین بار در این منطقه دست به ساخت و ساز زده اید باید میتوانید به دفتر املاک سی ساید اعتماد کرده و در امر ساخت و ساز از کارشناسان این امر کمک بگیرید.

  اینکه بتوانید ویلایی بسازید که با هزینه ی مناسب کیفیت بالایی هم داشتاه باشد باید با متخصصین این امر مشورت کنید. شما میتوانید با مراجعه به دفتر املاک سی ساید علاوه بر ساخت ویلای رویاییتان به سرمایه گذاری پر سودی نیز برسید.

  اولین قدم برای ساخت ویلا و شهرک در استان مازندران نقشه برداری از زمینیست که شما خریداری کردید و قرار است ویلای مورد نظرتان را در آن بسازید. این امر اهمیت بسیاری دارد زیرا موقعیت اقلیمی و تشخیص شمال ی و جنوبی بودن و همچنین طول عرض زمین تاثیر به سزایی در ساخت ویلا دارد.

  مرحله ی بعد از نقشه برداری زمین مرحله ی طراحی نقشه ی ویلاست که با در نظر گرفتن سلیقه ی کارفرما یا صاحب ویلا و با نظارت و مشاوره ی مهندس ناظر صورت میگیرد. که از صد در صد تقاضای نقشه ویلا در شمال حدود 70 درصدخواهان ویلای 3 خواب و دوبلکس هستند که نقشه ی ویلاهای 3 خواب و دوبلکس که یک خواب پایین به اضافه ی یک سرویس بهداشتی و حمام در طبقه ی اول ودر مکانی که دید محدود دارد و آشپزخانه و یک سالن بزرگ بدون ستون در وسط سالن ویلا و دو خواب که ترجیحا خواب هاب مستر و یک نشیمن دنج و کوچک در طبقه ی دوم ویلا و به اضافه ی یک تراس بزرگ در شمال با دید به دریا و یک تراس نسبتا بزرگ در قسمت جنوبی ویلا با دید جنگل و فضای سبز کوه در شمال طرفداران زیادی دارند.

  بعد از مرحله ی نقشه برداری از زمین وارد مرحله ی محاسبات نقشه میشوید که توسط مهندس طراحی و برآورد هزینه و محاسبات سازه ی ویلا و نوع اسکلت (بتنی،فلزی) تعداد و مقدار میله گرد های کاربردی در ویلا و محاسبات کلی تا اتمام کار ساخت ویلا صورت میگیرد.

  کارگزاران املاک سی ساید برای شما فایلی را در نظر گرفته اند در بالا عکس های آن را مشاهده می کنید.

  این زمین که در روستای چلندر از توابع شهر نوشهر قرار دارد دارای مساحت 500 متر میباشد و در شهرکی برند در این روستای پر طرفدار از نظر ساخت و ساز قرار گرفته است.

  این زمین دارای سند تک برگ میباشد و در منطقه ای جنگلی قرار گرفته است.

  با توجه به توضیحاتی که در اختیارتان قرار داده ایم میتوانید زمین شهرکی خود را خریداری کنید و براحتی برای ساختن ویلای مورد نظرتان اقدام کنید.

  کارگزاران املاک سی ساید برای کمک رساندن به شما برای امر خرید و ساخت ویلای دلخواهتان آماده اند. کافیست با شماره های قرار گرفته در سایت تماس بگیرید.

مشاهده 1954 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011