• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
شنبه, 06 بهمن 1397 11:01

خرید زمین شهرکی در ونوش

این ملک فروخته شده است. لطفا در سایر ملک ها جستجو نمایید

کد ملک : 54010
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خرید زمین شهرکی در ونوش (زمین 3 بر با سند و جواز ساخت)

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 54010
 • شهر : نوشهر
 • محدوده : ونوش
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • نوع سند : تک برگ
 • محدوده قیمت : متری 1600000
 • بها به حروف (تومان) : متری 1 میلیون و 600
 • فروخته شده : فروخته شد
 • توضیحات مشاور :

  خرید زمین در منطقه ی سرسبز شمال.

  بسیاری از افرادی که قصد خرید زمین در شمال را دارند برای ساخت ویلای شخصی خود به سلیقه ی خود میباشد تا در تعطیلات محلی را برای مسافرت خود داشته باشند.

  دسته ای دیگر این زمین را برای ساخت ویلای شخصی میخواهند اما برای اقامت دائم.

  و اما دسته ی سوم که خرید زمین به ایشان توصیه میشود افرادی هستند که قصد سرمایه گذاری دارند.

  شما خریداران عزیز باید فقط به این توجه کنید که زمین مورد نظر در کجای شمال قرار دارد و در آینده شما را به سود دهی میرساند.

  شهر هایی که از نظر اقتصادی در حال رشد است و سرمایه گذاری در آن سود آور است،شهر های نور، رویان،نوشهر،متل قو میباشد.

  کارگزاران املاک سی ساید برای کمک کردن به شما خریداران عزیز در این راستا میباشند تا شما بتوانید به نحو احسنت به سرمایه گذاری مفید خود برسید.

  زمینی که در عکس های بالا قرار گرفته مشاهده کنید،

  این زمین دارای متراژ 338 متر در روستای زیبا و معروف ونوش قرار دارد که این روستا از توابع شهر زیبای نوشهر میباشد.

  این روستای زیبا و توریستی از شمال به سواحل زیبای دریای خزر ،جنوب به سلسله جبال البرز و جنگل های سرسبز ، غرب به رودخانه کلرود منتهی می گردد.

  شالیزا ر های پر محصول باغهای مرکبات ودرختان صنوبر و . . . هر یک در آرایش هر چه زیبا و افسون کننده ونوش نقش داشته و محل عبور گردشگران جهت دسترسی به روستای نارنج بن ، پاشکلا، خزر تیره، عالم کلا، منوچهر کلا، عزت کاسگر محله ، تاشکو و سپس جاده کدیر و جنگل آب پری و یا به سمت ساحل و شهر رویان از جاده کمر بندی است.

  مجموعه آبشارهای ونوش در جنوب روستا و در میان ارتفاعات جنگلی علوی کلا واقع شده اند. ونوش در فاصله 10 کیلومتری غرب شهرستان نور و در کنار جاده فرعی منشعب از جاده ساحلی نور-نوشهر قابل دسترسی است. همچنین فرعی منشعب از جاده رویان به آبشار آب پری به ونوش منتهی میگردد.

  چشم‌انداز زیبای روستای جلگه‌ای ونوش که در جوار دریا واقع و از طرفی خانه‌های زیبا بنا شده در دامنه کوه و در ارتفاع تپه‌‌ها و میان درختان جنگلی و روستای نارنج بن برای هر گردشگر ، مسافر و رهگذر جلوه‌ای نو و زیبایی خاصی را داشته و بی‌شک باعث استقرار گردشگران برای مدت هر چند کوتاه خواهد شد.

  این روستا در دهستان کالج قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سالم ۱۳۸۵ جمعیت آن ۲۴۸۳ نفر (۶۷۹خانوار) بوده‌است.

   

  ونوش با ۷۲۰ خانو ار که قریب به ۳۰۰۰ نفر می‌باشد بافت اجتماعی خود را تشکیل و ۸۰۰ الی ۹۰۰ خانوار غیر بومی نیز که مجذوب زیبایی‌های ونوش شده‌اند در منطقه به صورت دایم و یا فصلی سکونت دارند. نزدیک به ۲۰ شهرک در بافت جغرافیایی روستای ونوش قرار گرفته که از این جمله شهرک‌های : نوژن، احسان، ساحل آفتاب، دریا بیشه، ونوشه، البرز، بهاران، نارنج، دریا ویلا، رز ، بنفشه ، پامچال، سی‌بن، مروارید، آرش، یاس، کاج شماره یک و . . . گویای عظمت منطقه توریستی و قدرت گردشگری «ونوش» می‌باشد. برنامه احداث ۳ الی ۴ دریاچه مصنوعی در شهرک نوژن و احداث بر اساس اصول مهندسی فنی سازه و ضد زلزله در شهرکهای نوژن، احسان ، دریا بیشه و . . . شکوه و جلوه خاصی به منطقه بخشیده و باعث افزایش حضور گردشگران در روستای ونوش واستقرار در شهرکهای مذکور گردیده است.

   

  منطقه ونوش دارای آبشار های کوچک و بزرگ متعددی است که از میان ۳ آبشار معروفیت بیشتری دارند. این ۳ آبشار عموما مورد استفاده فرودهای فنی گروه های کوهنوردی قرار میگیرند. آبشار اول ونوش دارای ارتفاعی در حدود ۱۵ متر و عمق حوضچه ای در حدود ۱ متر است. آبشار دوم و بزرگترین آبشار ونوش دارای ارتفاعی در حدود ۴۰ متر و عمق حوضچه ۴ متر و آبشار سوم ۱۵ متر و عمق حوضچه ۱ متر است. در صورتی که برای فرود های فنی به منطقه سفر میکنید رعایت نکات فنی همچون آشنایی با فنون شنا، چک کردن رول کوبها و طنابها و سایر موارد ایمنی ضروری است.

  شما برای کسب اطلاعات بیشتر در باب این زمین و یا فایل های دیگری که در سایت قرار دارد کافیست با شماره هایی که در اختیارتان قرار داده شده تماس بگیرید.

مشاهده 2272 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011