• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
پنج شنبه, 06 دی 1397 11:02

زمین شهرکی در منطقه نوشهر


کد ملک : 5409
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

زمین شهرکی در منطقه نوشهر به مساحت 360 متر مربع

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 5409
 • شهر : نوشهر
 • محدوده : بنجکول
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • مساحت زمین : 360
 • محدوده قیمت : متری 1600000
 • بها به حروف (تومان) : متری 1 میلیون و 600
 • توضیحات مشاور :

  شمایی که قصد خرید زمین در شمال دارید با انتخاب های بسیاری روبرو هستید و هیچ گونه محدودیتی ندارید. زمین های منطقه شمال در حالت کلی به دو دسته ی شهرکی و مستقل تقسیم میشوند.

  حال میخواهیم بررسی کنیم که خرید زمین شهرکی بهتر است یا مستقل.

  مزایای خرید زمین در شهرک های ویلایی:

  خرید زمین و ساخت ویلا در شمال یکی از تصمیم های مهم هر فرد میباشد. حتی در برخی از موارد افراد به دید سرمایه گذاری بلند مدت به آن نگاه می کنند.برای خرید زمین در نوشهر و یا رویان و... شما باید به سلیقه و نیاز های خود توجه کنید و همچنین فاکتور هایتان برای خرید زمین بسیار حائز اهمیت است.

  اولین سوالی که شما باید برای خرید زمین به آن توجه کنید این است که میخواهید زمین مورد نظرتان شهرکی باشد و یا مستقل؟

  به طور کلی با توجه به قیمت و سایز زمین امکان ساختن یک شهرک در مرکز شهر چندان امکان پذیر به نظر نمی رسد. به همین دلیل است که بسیاری از شهرک های ویلایی در حومه شهر ساخته می شوند چرا که حداقل به ۱۰۰ هکتار مساحت نیاز دارند.

  پس باید ببینید آیا تمایل به زندگی در شهر دارید و یا حومه شهر؟

  از طرف دیگر به دلیل این که زمین شهرک در حومه شهر قرار دارد، قیمت آن ها از ویلاها و زمین های مستقل ارزان تر است. پس شما می توانید با قیمت بسیار مناسب تری خرید زمین در شهرک را داشته باشید.

  زمانی که شما خرید زمین مستقل را انتخاب می کنید و تصمیم به ویلا سازی مینمایید به نوعی تمام کارهای مربوط به ساخت ویلا را باید خودتان انجام دهید. اما در رابطه با خرید زمین در شهرک این گونه نیست. در شهرک شما مجموعه ای از افراد هستید که برای زیبایی ویلای مورد نظر و ساختمان خود تلاش می کنید در این حالت هزینه ها برای شما بسیار کاهش پیدا می کند و تنها موردی که شاید پیش بیاید گزینه ی مشابه سازی میباشد که این خود در بعضی از مواقع نه تنها عیب به حساب نمی آید بلکه یکی از محاسن محسوب میشود.

  هنگامی که در یک شهرک ویلا ساخته می شود امکانات اولیه زندگی مانند آب، گاز، برق و … به راحتی برای ویلاهای شهرک محیا می شود در حالی که شما هنگام ساخت و ساز ویلا به صورت مستقل خود باید به دنیال تامین این امکانات باشید.

  از طرف دیگر چون تعداد بیشتری از خانوار در یک منطقه زندگی می کنند خیلی سرع امکانات رفاهی و تفریحی، مدرسه و … در نزدیکی شهرک محیا می شود.

  اما با توجه به این که خرید ویلا در شهرک در حومه شهر اتفاق می افتد باید دید آیا رفت و آمد و سیستم های حمل و نقل به این منطقه آسان هست یا نه؟

  که برای پاسخ به این سوال بگوییم که روستای بنجکول که از توابع شهر نوشهر حساب میشود دارای امکانات رفاهی کامل میباشد و از نظر امکانات میتوان گفت با امکانات شهری برابری دارد.و از نظر سیستم حمل و نقل باید بگویم که براحتی میتوانید با وسایل نقلیه عمومی خودتان را به شهر نوشهر و یا رویان برسانید.

  خرید زمین در شهرک و ساخت ویلا در شهرک و شمال می تواند به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت نیز برای شما باشد چرا که هر روز تعداد مهاجران به شهرهای شمالی کشور افزایش یافته و در نتیجه تقاضا برای خرید ویلا و زمین افزایش پیدا می کند. پس اگر شما ویلای خود را در یک شهرک لوکس و مدرن خریداری کرده باشید می توانید در فرصت مناسب با فروش آن به سود خوبی دست پیدا کنید.

  برای خرید زمین میتوانید همین الان با دیدن این آگهی در سایت معتبر آژانس املاک سی ساید اقدام نمایید.

  زمینی شهرکی به متراژ 360 متر در روستای معروف بنجکول که در شهرکی برند قرار دارد و دارای سندششدانگ مالکیت است و بدلیل قرار گیری در شهرک دارای انشعابات آب و برق و گاز میباشد.

  برای خرید این زمین با شماره های قرار گرفته شده در سایت تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را بعمل آورید.

مشاهده 1834 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011