• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
یکشنبه, 18 آذر 1397 10:30

زمین شهرکی جنگلی


کد ملک : 3305
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

زمین شهرکی جنگلی به مساحت 600 متر مربع دارای سند در شهر نور

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 3305
 • شهر : نور
 • محدوده : عباسا
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • نوع سند : تک برگ
 • مساحت زمین : 600
 • محدوده قیمت : 550000000
 • بها به حروف (تومان) : 550 میلیون
 • توضیحات مشاور :

  بر اساس اظهار نظرهای برخی از کارشناسان در شهرهای مختلف مازندران، آمار فروش زمین و ملک به غیربومی‌ها طی ماه‌های اخیر رشد زیادی داشته است.

  درگذشته شتاب خرید ملک در ارتفاعات استان مازندران بود، اما این روزها دیگر تفاوتی نمی‌کند. آنان با پرداخت مبلغی بیشتر از قیمت واقعی زمین بسرعت مالک زمین را متقاعد به فروش می‌کنند.

  تا چند سال قبل بیشتر غیر بومی‌هایی که برای خرید ملک در شمال قدم جلو می‌گذاشتند شامل اقشاری از اهالی سینما، ورزشکاران بنام و افراد متمول ساکن تهران و چند کلانشهر بودند، اما این روزها خریداران از قشرهای مختلف هستند و برخی حتی پیشه کشاورزی دارند.

  بهترین و سودآور ترین مورد در خرید ویلا در گام نخست برای افرادی که فرصت انتخاب و زمان کافی برای جستجو ویلا را دارند میتواند انتخاب زمین مناسب باشد، چرا که سود دو طرفه هم در زمین و هم در ساخت به سلیقه خود را خواهند داشت و در مجموع 30% نسبت به ویلاهای آماده فروش در شمال سود خواهند نمود و در کل هزینه ساخت و خرید زمین با قیمت پایین تر برایشان تمام خواهد شد که این زمان از خرید زمین تا ساخت و اتمام آن در نهایت 5-6 ماه طول خواهد کشید.

  برای مثال زمین شهرکی فوق که دارای شرایط عالی برای خریداران میباشد.

  زمینی به متراژ 600 متر در شهرکی برند در دهکده عباسا از توابع شهرستان نور که دارای سند ششدانگ میباشد و در محیطی جنگلی میباشد.

  مورد فوق که بهترین گزینه در ویلا دار شدن و سودآور بودن ملک برای شما خواهد بود همان خرید زمین شهرکی در شمال، برای آن دست از افرادی است که زمان کافی برای ساخت ویلا و در نهایت ویلا دار شدن را دارند و باید گفت نگران ساخت و اینکه حوصله ساخت و اعتماد به سازنده را ندارند نباشند، چرا که در شهرک های شمال فردی به عنوان مهندس ساخت معرفی و به طور حتم تحت نظارت شما بهترین کیفیت ساخت با قیمت منطقی و مشخص شده را خواهد داشت.

  در مورد اینکه چطور میشود با خرید ویلا در شمال سود کرد باید گفت که اولویت اول انتخاب و خرید زمین مناسب برای ساخت یک ویلای معقول میتواند باشد.

  بی‌تردید خرید زمین شمال با "اما و اگر" هایی گره خورده و نیازمند توجهی ویژه و دانشی به روز است. ما نیز با شما هم عقیده‌ایم که تشخیص قانونی بودن زمین گاهی آسان نیست، شاید تجربه می‌خواهد و گاهی تخصص.

  قبل از خرید زمین شمال حتما هدفتان از این کار را تعیین کنید.

  پیش‌تر اذعان نمودیم زمین‌ها ممکن است درون بافت و یا خارج از بافت شهری باشند و تصریح کردیم چنان‌چه ویلا خارج از بافت باشد کاربری برای آن تعیین نشده و قابل استفاده نیست، نمی‌توان در چنین ویلایی ساختمان بالا برد یا ویلا احداث کرد، از این رو اگر هدفتان تنها سرمایه‌گذاری است با توجه به قیمت ارزان زمین‌های خارج بافت شاید گزینه بدی برای انتخاب نباشد چرا که اگر پس از مدتی داخل بافت بیاید به سود خوبی خواهید رسید هر چند این بازه زمانی می‌تواند از یک سال تا ده سال متغیر باشد.

  اما اگر مایلید زمین شمال بخرید با این هدف که به ساخت ویلا، آپارتمان یا... بپردازید بی‌تردید زمین داخل بافت شهری بهترین انتخاب خواهد بود و هرگز نباید آن را از دست داد.

  سایت املاک سی ساید گزینه های متفاوتی از خرید زمین در سایت قرار داده است تا شما خریداران عزیز بتوانید با دید باز زمین مورد نظرتان را انتخاب کنید.

  زمین مورد نظر داخل بافت میباشد و همانطور که گفته شد سند ششدانگ دارد و برای شمایی که قصد ساخت و ساز دارید مورد بسیار مناسبیست کافیست با شماره هایی که در سایت قرار دارد تماس بگیرید و برای خرید و بازدید اقدام نمایید.

مشاهده 2010 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011