• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
شنبه, 10 آذر 1397 13:05

زمین شهرکی در صلاح الدین کلا


کد ملک : 35040
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

زمین شهرکی جنگلی در صلاح الدین کلا به متراژ 320 متر مربع

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 35040
 • شهر : نوشهر
 • محدوده : صلاح الدین کلا
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • نوع سند : شورایی
 • مساحت زمین : 320
 • محدوده قیمت : متری 1100000
 • بها به حروف (تومان) : متری 1 میلیون و 100هزار
 • توضیحات مشاور :

  در استان مازندران به دلیل سهم زیادی که این استان از دریا در شمال ایران دارد و همچنین نزدیکی کوهستان و جنگل در این منطقه ، از تمرکز ویژه ای برخوردار میباشد.

  همچنین استان مازندران به دلیل نزدیکی به جاده های دسترسی پایتخت ایران از تمرکز ویژه تری نیز برخوردار میباشید.

  به همین دلیل و دلایل زیبایی های طبیعی این منطقه استان مازندران به یکی از توریستی ترین مناطق ایران تبدیل شده است.

  به همین دلیل نیز استان مازندران مورد تمرکز سرمایه گذاران و خریداران ویلا قرار گرفته است.

  مناطق آینده دار در استان مازندران کم نیستند و به نوعی از غرب تا شرق این استان آینده دار میباشند.

  خرید و فروش ویلا در شمال ایران به طور کلی به دلیل زیبایی های این منطقه از زمان های قدیم مورد توجه افراد قرار داشت.

  به این دلیل که افراد بسیاری برای مشاهده و استفاده از این مناطق زیبا به شمال کشور سفر میکنند و به طور کلی شمال ایران را به منطقه ای توریستی بدل نموده اند.

  محدوده ی رویان تا نوشهر از این دست مناطقیست که بسیار مورد توجه ی خریدارانم و سازندگان ویلا قرار میگیرد و خریداران بسیاری برای سرمایه گذاری به این منطقه می آیند. روستای صلاح الدین کلا از این دست مناطق میباشد.

  صلاح الدین کلا، روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان نوشهر در استان مازندران ایران. نام اصلی و قدیمی روستا (سردین کلا) به معنی مکان واقع شده در بلندی (دین) میباشد

  این روستا در دهستان بلده کجور قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۲۳۷۰ نفر (۶۱۲خانوار) بوده‌است.

  دریاچه سد آویدر که با نام دریاچه صلاح الدین کلا نیز شناخته می شود در فاصله حدودا 30 کیلومتری شرق شهر نوشهر از جاذبه های گردشگری استان مازندران است که در نزدیکی پارک جنگلی سی سنگان قرار دارد. این دریاچه 125 متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

  این سد و دریاچه پشت آن در فاصله ای دور از دریا و در دل کوهستان قرار دارد که این امر سبب کاهش رطوبت هوا در این منطقه شده است. سد خاکی آویدر در حقیقت متعلق به اداره آبیاری منطقه است و دریاچه پشت سد نیز جهت تامین آب مورد نیاز زمین های زراعتی منطقه ایجاد شده است.

  در قسمتی از دریاچه جزیره کوچکی ایجاد شده است که نشان می دهد قبل از این که سد خاکی احداث شود، تپه ای در این قسمت قرار داشته است. دریاچه پشت سد مکان مناسبی برای رشد و نمو موجودات آبزی است و برخی از گونههای ماهی و قورباغه در این دریاچه وجود دارد.

  گونه های گیاهی این منطقه همانند سایر گونه های گیاهی موجود در جنگل های مناطق شمالی ایران است. مناظر طبیعی اطراف جاده تا سد آویدر اگر چه شبیه بسیاری از جاده های جنگلی شمال است اما زیبا و بکر است. منظره کوه های پوشیده از درختان سرسبز در انتهای مسیر خستگی قسمت خاکی جاده را از تن به در می کند.

  رستوران و سرویس بهداشتی، ماهیگیری، اسب سواری، دوچرخه سواری، قایق سواری از نوع پدالی، قایق سواری از نوع موتوری (تندرو) از امکانات این دریاچه است.

  مسیر دسترسی به دریاچه سد آویدر:

  اگر از چالوس به سمت نوشهر حرکت می کنید بعد از نوشهر، در حالی که حدود 10 کیلومتر از پارک جنگلی سی سنگان گذشته اید، در سمت راست و نرسیده به روستایی بنام صلاح الدین کلا تابلویی را خواهید دید که رویش نوشته سد خاکی همان جا مسیرتان را تغییر دهید و به سمت جنوب برانید. به عبارتی کمی بعدتر از پارک جنگلی سی سنگان شهر کوچکی به اسم صلاح الدین کلا قرار دارد، و جاده سد خاکی آویدر درست بین این دو مکان قرار دارد. طول این جاده تا سد آویدر حدود 5 کیلومتر می باشد که بیشتر آن آسفالت است. قبل از رسیدن به سـد آویدر، از دو روستای تاج الدین کلا و ملّاکلا می گذرد.

  حال املاک سی ساید برای شما سرمایه گذاران در شمال زمینی را در این روستا در نظر گرفته است که 220 متر مساحت دارد و در شهرکی برند در منطقه ی جنگلی این روستا قرار دارد.

  بریا خرید این زمین و یا بازدید از آن کافیست با شماره های ثبت شده تماس بگیرید تا کارگزاران ما شما را در این امر راهنمایی کنند.

مشاهده 2530 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011