• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
شنبه, 03 آذر 1397 14:14

فروش زمین ساحلی


کد ملک : 40040
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فروش زمین ساحلی (قطعه چهارم ساحل) در صلاح الدین کلا به مساحت 270 متر مربع دارای سند

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 40040
 • شهر : نوشهر
 • محدوده : صلاح الدین کلا
 • فاصله تا دریا : 200 متر
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : ساحلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : مستقل
 • نوع سند : تک برگ
 • مساحت زمین : 270
 • محدوده قیمت : متری 1500000
 • بها به حروف (تومان) : متری 1 میلیون و 500 هزار
 • توضیحات مشاور :

  خرید و فروش زمین در مناطق شمالی به ویژه استان مازندران طرفداران بسیاری دارد و هرکسی برای خرید زمین در شمال دلایل خاص خود را داراست. اما برای خرید زمین با مشکلات موجود در این راستا مواجه نشوید. یکی از این مشکلات کاربری زمین و مشکل بعدی سند های شورایی و یا اوقافی میباشد.

  املاک سی ساید با کارگزاران مجرب و فعال بهترین زمین ها را با در نظر گرفتن وضعیت کاربری و سند در اختیارتان قرار میدهد و شما میتوانید هر زمینی با هر کاربری و هر متراژی را در این سایت انتخاب کنید و با خیال آسوده خریداری کنید.

  زمینی مستقل 270 متری دارای سند ششدانگ مالکیت در منطقه ی زیبا و رویایی صلاح الدین کلا با چشم انداز بینظیر دریا و جنگل واقع در قطعه ی چهارم ساحل پیشنهاد ویژه ای برای افرادیست که عاشق دریا و زندگی در کنار دریا هستند.

  فروش زمین ساحلی در صلاح الدین کلا که در جاده ساحلی نوشهر – رویان یکی از زیباترین مناطق دیدنی استانهای شمالی کشور است ، واقع شده که نزدیکی جنگل و دریا باعث شده است که سالانه پذیرای جمعیت کثیری از توریست ها باشد و خرید و فروش ویلاهای جنگلی لوکس و ویلاهای ساحلی و اپارتمان های ساحلی رونق داشته باشد، و با دسترسی به فروشگاه‌های بزرگ ملزومات اولیه و نمایندگی های برندهای پوشاک، خرید زمین ساحلی در این منطقه را بسیار پر طرف دار است.

  از طرفی این روستا خود دارای مرکز پزشکی بزرگی برای درمان میباشد و بدلیل نزدیکی آن به شهر نوشهر و جاده ی چالوس مورد توجه بسیاری از سازندگان و خریداران و سرمایه گذاران قرار میگیرد.

  حال سوالی که بوجود می آید این است ، چرا خرید و فروش و سرمایه گذاری در استان مازندران پر رونق است؟

  انبوه سازان بسیاری در مناطق شمالی کشور اقدام به ساخت و فروش ویلای جنگلی، ویلای ساحلی، آپارتمان ساحلی و مواردی چون آن میکنند که البته در میان این سازندگان نیز کیفیت‌های متفاوتی دیده می‌شود که کارگزاران ملکی سی ساید در انتخاب بهترین ویلای جنگلی، ویلای ساحلی، آپارتمان ساحلی میتوانند راهنمای شما باشند، اما خانه‌های یک شکل و یک فرم ساخته شده توسط این انبوه سازان و یا حتی مهندسان شخصی ساز منطقه جوابگوی نیازهای همه سلایق نیست، برای افراد که ویلای جنگلی رویایی خود را در میان ساخته‌های موجود نمی یابند، انتخاب زمین مستقل ساحلی یعنی دستی باز برای ساخت ویلای مستقل ساحلی که برای بسیاری بهترین انتخاب ممکن است.

  چرا خرید این زمین؟

  با نیم نگاهی به عکس های موجود متوجه میشوید با فضایی که این زمین دارد و با توجه به اسناد معتبری که در اختیارتان قرار میگیرد یعنی شما بعد از خرید این زمین دچار مشکلات اداری نمیشوید.

  خرید و فروش ویلاهای ساحلی و جنگلی ،مستقل و یا شهرکی با اسناد معتبر و رسمی در بهترین نقاط استان مازندران از مورد های پیشنهادی ما به شما خریداران گرامی میباشد.

  در حال حاضر، حساسیت‌های قضایی و دولتی نسبت به ساختمان‌هایی که روی زمین‌های غیرمسکونی احداث شده‌اند، به شدت افزایش پیدا کرده است. این وضعیت در پی تاکیدات اخیر مقام معظم رهبری در سخنرانی هفته منابع طبیعی و اظهارات ایشان در خصوص ضرورت حفظ جنگل‌ها و برخورد با عاملان تخریب این اراضی، طی سال‌های آتی، باز هم تشدید خواهد شد.

  معتبر ترین سند برای خریداران در شمال سند ششدانگ مالکیت و سند تک برگ است تا بدون مشکلات اداری و نگرانی از بابت موقعیت زمین زمین و یا ویلای خود را خریداری کنند. که زمین مورد نظر دارای سند ششدانگ مالکیت است و از این بابت خیالتان از خرید زمین راحت است. پس اگر راغب به خرید زمین در شمال هستید و برایتان ساحلی بودن زمین مهم است باید بگویم این زمین پیشنهاد ویژه ای برای شما عزیزان میباشد و شما میتوانید با شماره هایی که در اختیارتان است تماس بگیرید و برای بازدید از این زمین هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

مشاهده 2431 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011