• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
پنج شنبه, 01 آذر 1397 12:22

فروش زمین جنگلی مستقل


کد ملک : 35024
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فروش زمین جنگلی مستقل در منطقه عباسا شهرستان نور به مساحت کلی 200 متر مربع به ابعاد 10 در 20 متر مربع

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 35024
 • شهر : نور
 • محدوده : عباسا
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : مستقل
 • نوع سند : شورایی
 • مساحت زمین : 200
 • محدوده قیمت : 400000000
 • بها به حروف (تومان) : 400 میلیون
 • توضیحات مشاور :

  بسیاری از سرمایه گذاران در امور ملک و املاک و خرید و فروش ویلا و زمین در شمال موقع خرید تقاضای سند ششدانگ را دارند. چه بسا از ویلا و یا زمینی خوششان آمده اما بدلیل داشتن سند شورایی از خرید آن منصرف شده و به جستجوی خود ادامه میدهد. برای روشن شدن ابهامات ذهنی و برطرف شدن ذهنیت منفی در باب سند شورایی توضیحاتی برایتان میدهیم.

  سند شورایی سندی است که معمولاً در روستاها یا شهرهای کوچکی که دارای شورای محلی هستند (مثل منطقه چمستان) یا در مکانهای دور افتاده تنظیم میشود و به امضای چند شهود موثق می‌رسد و در نهایت رئیس شورای محل آن را امضا و ممهور به مهر شورای محل می‌کند. این سند عادی محسوب شده و رسمیت بخشیدن به آن در حیطه وظایف اداره ثبت اسناد محل است و رسیدگی به هرگونه ادعا در مورد آن، در صلاحیت دادگاه محل ملک است.

  سند شورایی برای املاكی صادر میشود كه سند شش دانگ ملكی ندارند حال به هر دلیلی طبق اظهار متقاضی و شاهدانی كه صحت آن را گواهی و امضا میكنند و سپس اعضای شورا نیز با توجه به تحقیق، از صحت مطالب درج شده آن را تایید می کنند.

  اما سند شش دانگ سندی است كه در اداره ثبت اسناد منطقه و كل كشور دارای مدارك و مستنداتی میباشد كه با یك استعلام ساده از طرف دفاتر اسناد رسمی، صحت آن مورد تایید قرار میگردد ولی سند شورایی هیچگونه سابقه ای در دفتر اسناد ملكی كل کشور ندارد.

  سند محضری سندی است که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم شده و از هر حیث قابل اطمینان و درست بوده چرا که مسئولیت تنظیم آن و اخذ مدارک با مسئول دفتر خانه میباشد و سند رسمی محسوب میشود با این تفاوت که چون در مرجع قانونی بنام دفتر اسناد رسمی تنظیم شده لذا انکار و تردید بر آن فقط در صلاحیت دادگاه صالحه میباشد که دادگاهها نیز 99 درصد به سلامت محتوای آن رای میدهند و در کلیه مراجع اعم از قانونی و غیر قانونی و حتی در کشورهای دیگر قابل استناد میباشد ولی سند شورائی سندی است که معمولا در روستاها و یا شهرهای کوچکی که دارای شورای محلی هستند و یا در مکانهاهای دور افتاده تنظیم میشود و براساس آن محتویات و مندرجات در آن برگه که آنرا سند مینامند را تایید و به امضای چند شهود موثق میرسانند و درآخر فردی که رئیس شورای محل نام دارد آن را امضا و ممهور به مهر شورای محل میرساند.

  این سند عادی محسوب شده و رسمیت بخشیدن به آن در حیطه و وظایف اداره ثبت اسناد محل بوده و هرگونه ادعا و انکار به آن ممکن و رسیدگی نیز در صلاحیت دادگاه محل ملک میباشد و اطمینان به آن منوط به شناخت طرفین اصحاب معامله است مثل اینکه دو برادر یا هم ولایتی ملکی را بفروشند و مبایعه نامه عادی تنظیم و آنرا به نزد شورا ببرند تا تایید شود ضمنا بسیاری اسناد هستند که چون قابلیت افراز نداشته اند و مالکین آنها زمین را بشکل قطعه بندی درآورده و دست به دست به همین شکل فروخته اند نیز مشمول اسناد شورائی است که اداره ثبت محل با توجه به مقررات و تشریفات قانونی و ... طبق مواد 147 و 148 قانون ثبت نسبت به آنها درصورت عدم تعارض، سند محضری صادر مینماید.

  زمینی که در بالا عکس آن موجود است دارای متراژ 200 متر در ابعاد 20*10 بصورت مستقل در قسمت جنگلی شهرستان سرسبز نور،پایتخت ساحلی ایران در منطقه عباسا با تلفیقی از بافت قدیمی و مدرن در کنار هم میباشند.

  این زمین بدلیل داشتن سند شورایی مشتریان زیادی را از دست داده. این زمین خوش نقشه و بزرگ پیشنهاد کارگزاران مجرب املاک سی ساید به شما سرمایه گذاران در ساخت و ساز ویلا و یا کسانی که قصد خرید زمین برای ساخت ویلای شخصی را دارند میباشد.

  چنانچه با مطالعه ی متن بالا و همچنین مطالعه ی مشخصات زمین و مشاهده ی عکس ها نیاز به اطلاعات بیشتر دارید با کارگزاران ما تماس بگیرید و اطلاعات کسب کنید و در صورت تمایل برای خرید زمین جهت بازدید زمین هماهنگی لازم را به عمل آورید.

مشاهده 2404 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011