• 44046 - 011
 • 7 روز هفته : 24 ساعت شبانه روز
شنبه, 26 آبان 1397 13:41

خرید زمین شهرکی دارای جواز ساخت در شمال


کد ملک : 6301
نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خرید زمین شهرکی دارای جواز ساخت در شمال منطقه نوشهر (کمربندی رویان ونوش) دارای 700 متر مربع مساحت همراه با جواز ساخت

اطلاعات تکميلی

 • کد ملک : 6301
 • شهر : نوشهر
 • محدوده : کمربندی رویان ونوش
 • نوع ملک : زمین
 • موقعیت : جنگلی
 • بافت : ویلایی
 • مستقل / شهرکی : شهرکی
 • نوع سند : در دست اقدام
 • مساحت زمین : 700
 • محدوده قیمت : متری 900000
 • بها به حروف (تومان) : متری 900 هزار
 • توضیحات مشاور :

  خرید زمین برای بسیاری از افرادی که قصد سرمایه گزاری در شمال را دارند یک مشکل تلقی میشود اما این را بدانید قدم اول برای سرمایه گذاری خرید زمین است. اگر به تازگی به سرمایه گذاری مشغول شده اید این را بدانید با خرید زمین سود زیادی میبرید.

  خرید زمین در شهرک از جمله راه های سود آور برای سرمایه گذاری میباشد.

  زیرا بدلیل شبیه بودن ویلاها به هم برای ساخت و ساز به مشکل بر نمیخورید.

  اما بلرای خرید زمین شهرکی باید به نکات زیادی توجه کنید.

  یکی از این نکات مهم داشتن چشم انداز زیبا میباشد.که این مورد در شهرک هایی در محیط بکر اتفاق می افتد. اگر به دنبال یه خرید فوق العاده هستید برای خرید ویلا شهرکی به دنبال روستاهای ساحلی یا جنگلی باشید که هم امنیت بالایی دارند و هم در اطرافشان یعنی کمتر از ۵ کیلومتری جاهای دیدنی وجود دارد که خودتان یا مهمانانتون ازشون بهرمند بشید.

  معولا شهرک هایی که با اهدف اقتصادی با سود بالا برای سازندگان در نظر گرفته میشود در کنار جادهای اصلی دور از از جنگل دریا! و با محوطه سازی مصنوعی هستند احداث میشوند پس در انتخابتان عجله نکنید.

  اما معمولا شهرهای شمال ایران به دلیل شرایط آب هوایی بسیار خوب و اسمان ابی و هوای پاک برای خیلی ها دلنواز تر از شهرهای آلوده است ولی خیلی بهتر که همه خوبی ها را یکجا کنار هم انتخاب کنید وقتی قیمتها یکسان زندگی کوتاه و چه خوب که از لحظات زندگی لذت ببریم.

  اکثریت ویلاهای شهرکی در شمال دارای نگهبانی ۲۴ ساعته هستند وماهیانه نیز هزینه ای به حساب نگهبان برای نگهداری ویلا واریز میکنند این نکته را هنگام خرید ویلا در شهرک حتما در نظر داشته باشید که مبلغ پرداختی یا هزینه های جاری که مربوط به نگهبانی و نگهداری ویلا شهرکی است در معاملات شما با فروشندگان شهرک و یا مدیران آن مجموعه ذکر شده باشد که تعهد به وجود نگهبان باقی باشد.

  یک زمین شهرکی و ساختن یک ویلای شهرکی هر چند هم زمان اندکی از سال را بخواهید در آن سپری کنید باید حداقل طبیعت و آرامش منظره چشم نواز را برای شما وخانواده محترمتان به ارمغان بیاورد پس به نزدیک بودن ان به مراکز خرید مراکز درمانی از همه مهتر جنگل یا کوه ویا دریا حتی پمپ بنزین توجه نمایید.

  زمین شهرکی که به شما معرفی میشود در محیطی بکر و در شهرکی معروف در منطقه ی خضرتیره از توابع نوشهر قرار دارد.

  این زمین 700 متری دارای دارای جواز ساخت میباشد و سند آن در دست اقدام است.

  روستای خضر تیره در دهستان کالج قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۸۳۲ نفر (۲۱۸خانوار) بوده‌است.

  از خوبی این روستا نزدیکی به شهر نوشهر است و چون در قسمت کمر بندی تازه ساخت ونوش قرار دارد از کمربندی نور،جاده ی آبپری و روستای ونوش براحتی به آن دسترسی دارد.

  شمایی که بدنبال سرمایه گزاری سود آور هستید این روستا در حال پیشرفت میباشد و بدلیل سرمایه گزاری زیاد تهرانی های عزیز محیطی آرام،امن،سرسبز و درحال ترقی را به شما عرضه میکند.

  کارگزاران املاک سیساید برای به سود رسانی سرمایه گزاران عزیز همیشه بدنبال فایل هایی خوب و با سود دهی بالا هستند تا شماهایی که قصد سرمایه گزاری دارید و ولی اطلاعاتی درباره ی این قضیه ندارید بتوانید با مراجعه به دفتر سیساید سرمایه گزاری سودمندی انجام دهید.

  با مراجعه به عکس ها و مطالعه ی مطالب ذکر شده میتوانید با اطمینان کامل با شماره های درج شده تماس بگیرید و سوالاتی که در این راستا ذهنتان را درگیر کرده بپرسید و به پاسخ های مربوطه دسترسی پیدا کنید.

  همچنین میتوانید با تماس با کارگزاران ما جهت بازدید از زمین هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

مشاهده 2599 مرتبه
کارگزاران املاک سی ساید

گروه مشاورین املاک و مستغلات سی ساید

آدرس : مازندران، نور، مابین درب اول و دوم پارک جنگلی، جنب فروشگاه الف و ب، کارگزاران املاک سی ساید

تلفن : 44046 - 011